titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 31,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   

Rytířský den na Základní škole Maltézských rytířů

V pátek 13. června 2014 pomohl S.E.B.U. obohatit Rytířský den na Základní škole Maltézských rytířů v Kladně. Pro děti jsme zde nachystali dvě disciplíny – lukostřelbu a vrhání zbraní. Počasí bylo pro venkovní aktivity jako stvořené. Po jednoduché ukázce, jak se zbraněmi zacházet, již nic nebránilo v tom, aby si je děti vyzkoušely samy.


rd01 rd02


I přes nejisté začátky se disciplíny velmi zalíbily a lepší výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Po soutěži dětí následovala malá ukázka lukostřelby v podání členů našeho spolku. Představeno bylo několik disciplín jako např. střelba na povel, rychlostřelba či kombat. Vše vyvrcholilo ukázkou bojových technik se zbraní i bez ní v podání Mistra - Milana. Všem nastoupeným žákům se obě exhibice velmi líbily, což dávali najevo bouřlivým potleskem buď při každém zásahu šípem do terče, či při předvedení technik boje se zbraní. Rytířský den jsme tak udělali dětem o kousek zajímavější a kdo ví, možná že některé z dětí uvidíme na nějakém dalším tréninku.


rd03 rd04


"Děkuju za Vaši pomoc při Rytířském dnu - hodně nám to pomohlo, že se starší děti necítily nějak opomenuté a měly dobrý zážitek."

Mgr. Cyril Kubánek, ředitel Základní školy Maltéřských rytířů
Reportáž napsal: David Plass