titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 32,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   

Jak jsme "přežili" Kladno

Sportovní areály města Kladna uspořádaly dne 15.9.2012 závod s názvem "Přežít Kladno". Na tomto závodu jsme (Philip Prentis a já) pro závodníky zajišťovali jedno ze stanovišť, na kterých závodníci plnili specifické úkoly. Na našem stanovišti na "cvičáku" měli za úkol vrhat nože pokud se jim nepovede nůž zabodnout. Účastníkům se měřil čas a počítal se jim počet neúspěšných pokusů.

Závodníci se úkolu zhostili s různou úspěšností. Byli tací, kteří (po naší teoretické průpravě) vzali nůž a zabodli ho na první hod do terčovnice, některým to trvalo jen několik málo hodů, jiní se s tím trápili i v dvouciferných číslech počtu pokusů. Nakonec se to ale všem podařilo a mohli pokračovat dále za dalšími úkoly. Většinou ale mířili už do cíle...

Závod probíhal od 9h do 16h. Závodníci měli zakázáno jet na naše stanoviště dříve, než budou mít splněný libovolný jiný úkol. To v důsledku znamenalo to, že většina závodníků si nás nechala až na konec závodu. A tak jsme s Philipem měli celé dopoledne a část odpoledne v podstatě volné pro vlastní aktivity. Tedy jsme tento čas využili k vrhání a ačkoliv to nebyl původní záměr, pro nás se z této akce stal velmi intenzivní vrhačský trénink (ruka mě bolela ještě tři dny poté...:-)). Celý čas naše počínání zaznamenával fotoaparát umístěný na stativu, fotící v minutových intervalech dění na cvičišti. Z toho důvodu je často na fotkách "prázdno" nebo jsme tam v nezajímavých pozicích přecházejíce k terčovnicím nebo od nich. Ale i tak tvoří zajímavý reportážní přehled o našem počínání :-) Tyto fotky jsem se pokusil okomentovat a umístil jsem je na obvyklé místo, kde si je můžete prohlédnout i Vy ;-)

Bob