titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 26,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   
Máte odvahu a vůli? Toužíte se přiblížit dávné historii či poznat nové techniky boje? Přijďte mezi nás objevit hranice svých schopností.

V S.E.B.U. se nezabýváme jen výukou stylu boje s jednotlivými zbraněmi, jako jsou hůl, jedno, jedenapůl či dvouruční meč, sekyra, tesák, šavle, dýka, rapír nebo zápas beze zbraně, ale i filozofií boje a zásadami použití. Výuka se zaměřuje i na určitý životní styl, který vede k dobré fyzické kondici a duševní vyváženosti.

Tréninky probíhají několikrát týdně, přičemž výcvik každého žáka je individuální záležitostí. Po celý rok je navíc členům spolku k dispozici venkovní cvičiště s upravenou střelnicí pro střelné a vrhací zbraně. S.E.B.U. dále pořádá v průběhu roku nejrůznější odborné semináře, celostátní soutěže, přednášky a ukázky otevřené nejenom členům spolku.

Pokud Vás naše činnost zaujala a myslíte si, že byste se do ní rádi aktivně zapojili, využijte jeden z následujících kontaktů, nebo nás přímo navštivte na našich trénincích.

    605 905 468 - p. Babuka    Milan Babuka
Otvovice 237
273 27 Otvovice
  sebu@sebu.cz
777 127 721 - p. Lev
   
Hledáte-li bližší informace o S.E.B.U., pokračujte na stránkách historie S.E.B.U. Případně co o nás napsali jiní, zjistíte v úryvcích z tisku.