titulek   titulek   titulek
   
Historie     Výcvik     Kodex     Stanovy     Z tisku
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 36,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   

Lukostřelba pro děti
pod záštitou Spolku Evropských Bojových Umění S.E.B.U.

mladý lukostřelec Náplní kroužku je nácvik bojové a lovecké lukostřelby, základní budování kladného vztahu k přírodě a k životu v ní. Děti se nejprve seznamují s bezpečnostními pravidly a základními návyky při střelbě, střeleckými disciplínami, teorií a praxí instinktivní lukostřelby. Cílem je rozvíjení lukostřeleckých dovedností, sbírání nových zkušeností a přiblížení myšlenky historické a bojové lukostřelby./
Trénink probíhá zábavnou formou, na různé druhy terčů a v různorodých disciplínách. Děti si mohou poměřit své dovednosti při vnitřních soutěžích a na závodech. Nezbytnou součást výuky lukostřelby tvoří mimo tréninkové aktivity, jako jsou semináře a tábory, na kterých si děti vyzkouší terénní disciplíny, pečovat a vyrábět lukostřelecké pomůcky a dozvědí se něco z teorie a historie lukostřelby.

Při výběru lukostřeleckých pomůcek, věnujeme dětem zvýšenou pozornost, vzhledem k jejich fyzické zdatnosti. U dětí se pak zvláště musí dbát na to, aby si při dlouhodobém střílení nepoškodily vyvíjející se svalovou hmotu a kostní aparát. Děti střílí s krátkými, přímými, holými luky s oknem a silou nátahu od 10 do 20 liber. Děti používají krátké, lehké šípy a dětské toulce a chrániče.

Kroužek je určen dětem od 7 let do 14 let. Starší a zkušenější děti trénují s dospělými při pokročilých trénincích. Věnovat se jim budou členové spolku s dlouholetou zkušeností práce s dětmi a lukostřelbou. Výuka probíhá v pravidelných trénincích na cvičišti S.E.B.U. v Kladně (areál Zimního stadionu v Kladně přímo za saunou). Činnost dětské lukostřelby dokumentují fotografie z akcí.

Rozpis tréninků a ceny naleznete na stránce tréninky.

Je možné si objednat individuální lekce.

Informace o výcviku lukostřelby pro děti i dospělé poskytujeme na tel.: 605 905 468 nebo na emailu milan.babuka@sebu.cz.

Na našich akcích se Vám otevře pohled i do dalších možností lukostřeleckého světa.


deti2.jpg deti4.jpg deti4.jpg