titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 33,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   

Lukostřelecký seminář pro děti

6.-8. 6. 2014

Od Aničky

Vzhledem k tomu že sem v pátek odpoledne nebyla, nemůžu začátek semináře posoudit. Ale když sem přijela, byla zrovna večeře a panovala velmi dobrá nálada. Po večeři jsme dostavěli stany, a protože jsme měli ještě chvíli volno šli jsme hrát schovávanou, což byla nejoblíbenější hra za seminář . Pak byl táborák , kterého se většina stejně neůčasnila, neboť hra byla ještě pořád v plném proudu. Hrálo se asi do desáté hodiny, pak byla zavelena večerka.

Ráno byl budíček v osm, všichni měli ospalé obličeje ,poté byla lehká rozcvička a nakonec se všichni probudili až o snídani kdy byli rohlíky s marmeládou. Pak byl nástup, při kterém jsme se dozvěděli co sebou až vyrazíme na dlouhou a namáhavou cestu na letiště. Cesta vedla občas polem občas lesem chvíli po silnici, až jsme konečně došli na místo. Tam na nás čekaly postavené disciplíny vlajka a střelba do zástupu. Když jsme to odstříleli i na body, šli jsme kousek po silnice do lesa k paintballu, kde na nás čekaly řízky s bramborami a rajčatovým salátem. Když už nezbyl ani jediný řízek museli jsme jít ulovit další. A ejhle asi deset metru od našeho "ležení" čekali králíci a lovecká. Když jsme to všechno postříleli vydali jsme se zase tou samou dlouhou a namáhavou cestou na cvičák. Po jogurtové svačině jsme si zase zahráli schovávanou, pak jsme si opekli buřty a šli jsme zase hrát. Malí měli večerku cca. v půl desáté a starší ještě do čtvrt na jedenáct hráli noční schovávanou (byla dost zajímavá)

V neděli byl zase budíček v osm, zase byla lehká rozcvička, ale k snídani byla vánočka, makovec a chleba s marmeládou. Pak jsme se ozbrojili a šli jsme střílet z hradeb, nahazovaná kolečka a pouštěná (kutálející) kolečka. Pak byl nástup získali jsme nějaké ceny. A pak jsme si šli dobalit. Nakonec jsme ještě stihli kombat který vyhrál Martin Javorský . A pak jen zbývalo odcházení, loučení a konec…

Anna Harigelová

     

Od Honzy:

1.Den: Ve čtyři hodiny jsme přijeli do Sebu . Vybrali jsme si místa pro stany a rozdělili jsme se tak, aby nikdo nespal pod širákem. Pak se postavily stany a vybalovalo se. Poté se, jak jinak, než začalo střílet. Střílelo se na kolečka, z hradeb a terčovka. Když jsme přestali střílet, mohli jsme dělat, co jsme chtěli. Někdo vymyslel, že si zahrajeme na schovávanou a nevědomky tímhle výmyslem odstartoval naší každodenní zábavu schovku.

2.den: Druhý den jsme měli v planu jít na letiště a střílet oblouky a na paintball střílet loveckou a králíky . Oblouky se střílely na obrovské louce . Až na letadla, která nám neustále létala nad hlavou a nadšence, který taktéž pouštěl svůj arzenál letadel , jsme byli sami, takže jsme se nebáli, že bychom někoho zastřelili. Lovecká proběhla v klidu, až na vedro které jsme úspěšně překonali .

3.den: Jak jinak než uklízecí den, sice jsme ráno stříleli ,ale jinak jsme uklízeli a pomalu odcházeli domů . Byl to skvělý víkend.

Syky (honza S.)

     

Další fotky najdete zde:
od Leontýny - páteční
od Leontýny - sobotní
od Leontýny - nedělní
od Boba