titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 37,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   

Výroční setkání členů SEBU 2002

rysm.gif (1516 bytes)O stříbrnou prosincovou sobotu proběhlo na tradičním místě v restauraci Na plůtku ke každoročnímu výročnímu setkání členů S.E.B.U. Už počet obsazených míst i pozvaní hosté, mezi kterými nechyběl PhDr.Josef Dolejší a p.František Olbort pověstný svým vrhačským uměním zabodnout do cíle vše, co má hrot, dával tušit, že večer to bude zajímavý a novinky, se kterými nás seznámí, povětšinou příznivé.
Kondotiér p.Babuka ve své úvodní řeči shrnul činnost spolku za loňský rok, z čehož za nejvýznamnější lze považovat nárůst a stabilizaci členské základny, dokončení baráčku na venkovním cvičišti i úspěšně zorganizované akce spolku (především Jarní klání 2002 a studijní návštěvu zámku Lysice). Následovalo jmenování nových bojovníků mezi kterými se vůbec poprvé od počátků spolku objevila i žena. Řadu bojovníků tak rozšířili Mirka (titul bojovníka s dýkou), Milan (bojovník s jedenapůlručním mečem) a Lucínek (bojovník s jednoručním mečem).
Následovala večeře a volná diskuze, která se díky p.Olbortu zvrhla ve zběsilý zápas s provázky všeho druhu, přičemž ti nejotrlejší z žáků a bojovníků pokračovali v neoficiálním duchu na Kladně až do ranních hodin. Že mnozí z nich pak nátlak nových poznatků a příval dojmů neovládli a následující den strávili s třeštící hlavou v polštářích je věc jiná.

 

Někdo napjatě očekává jmenování bojovníků, jiný flákotu večeře.

Jmenování bojovníků

Provázková show (včetně viníka p.Olborta s bezelstným výrazem ve tváři). Lucínek vstřebává dojmy.