titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 13,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   
9. jarní klání S.E.B.U.

10.-11.5.2003 na Kladně

Soutěž ve vrhacích zbraních a lukostřelbě.
Po roce se opět sešli příznivci lukostřelby a vrhacích zbraní na kladenském cvičišti S.E.B.U., aby porovnaly své síly, přesnou mušku a pevné nervy při tradičních i netradičních disciplínách lukostřelby, střelby z kuše, hodu oštěpem a vrhání nože a sekery.
Ve startovním poli jsme měli možnost přivítat jak účastníky podobnými soutěžemi protřelými, jejichž jména zdobí čela výsledkových listin již po mnoho let, tak soutěžící méně zkušené, kteří tak dostali výjimečnou šanci porovnat své umění se skutečnými mistry.
Že bylo na co koukat dokládá záplava fotografií, kterými můžete na těchto stránkách prolistovat i vy.

Výsledky soutěží:

10.5.2003
(kompletní výsledkové listiny vrhačských disciplín ve formátu .zip si můžete stánhout zde)

Nůž

1. místo - Pepe Smékal
2. místo - Karel Waldman
3. místo - Václav Waldman

Sekera

1. místo - Mák Zamrij
2. místo - Pepe Smékal
3. místo - Adam Nečekal

Oštěp

1. místo - Mák Zamrij
2. místo - Karel Waldman
3. místo - Jindra Zobl

Combat

Nůž - Karel Waldman
Sekera - Jindra Zobl

Intuitivní hod

1. místo - Václav Waldman
2. místo - Franta Olbort
3. místo - Karel Waldman

Hod "Comipřišlopodruku"

1. místo - Franta Olbort
2. místo - Dan Lev
3. místo - Stanislav Matějek

Hod oknem

1. místo - Hombre Anděl
2. místo - Pepe Smékal
3. místo - Franta Olbort

Hod z chůze - nůž

1. místo - Bohdan Chalupný
2. místo - Václav Waldman
3. místo - Franta Olbort

Hod z chůze - sekera

1. místo - Jindra Zobl
2. místo - Zdeněk Kvarda
3. místo - Dan Lev

Hod s překážkou

1. místo - Franta Olbort
2. místo - Jindra Zobl
3. místo - Václav Waldmann

Kombinace
Nůž, sekera, oštěp, intuitivní hod, "Comipřišlopodruku", hod oknem

1. místo - Mák Zamrij
2. místo - Karel Waldman
3. místo - Hombre Anděl

11.5.2003
(kompletní výsledkové listiny střeleckých disciplín ve formátu .zip si můžete stánhout zde)

Luk

1. místo - Zdeněk Kvarda
2. místo - Jaroslav Polcer
3. místo - Ladislav Kácha

Kuše

1. místo - Ladislav Kácha
2. místo - Martin Vavřina
3. místo - Jaroslav Kutílek

Combat

Luk - Jiří Žabokrtský
Kuše - Ladislav Kácha

Postupovka

1. místo - Jiří Bochníček
2. místo - Tomáš Daněk
3. místo - Zdeněk Kvarda

Rychlostřelba

1. místo - Jaroslav Polcer
2. místo - Zdeněk Kvarda
3. místo - Ladislav Kácha

Střelba po běhu

1. místo - Jiří Bochníček
2. místo - Ladislav Kácha
3. místo - Karel Mazanec

Střelba přes kyvadlo

1. místo - Jaroslav Polcer
2. místo - Leoš Kutílek
3. místo - Petra Ratajová

Střelba oknem

1. místo - Olda Morávek
2. místo - Leoš Kutílek
3. místo - Jiří Žabokrtský

Kombinace
Luk, postupovka, rychlostřelba, střelba po běhu

1. místo - Ladislav Kácha
2. místo - Zdeněk Kvarda
3. místo - Jaroslav Polcer


Další množství fotografií naleznete v sekci GALERIE