titulek   titulek   titulek
   
 
Jméno: Heslo:
menu
 
 
English
S.E.B.U.
 
 
Další
 
 
Portál
 
Návštěvnost
 
Nyní on-line: 35,
přihlášeno: 0.
Partneři
 
Město Kladno
   
Pražské služby, a.s.
   
PALABA
   
GA.M.E.S.NET
   
 
Webmaster
 
   
   

Lukostřelecké klání - Genius Loci 20-21. 9. 2013

Hrádek u Netolic

Z Kladna nás na místo dorazila velká skupina. Střílejících 17 a doprovod asi 6 lidí. Nejvíc spolek SEBU zaujal, když rozbalil a postavil modrobílý historický stan. Stan byl postavený za chvíli, protože stavěl každý, kdo měl ruce a byl na místě. Já u toho nebyla, šla jsem hledat zříceninu, ale zanechala jsem na místě mládež, ať pěkně pomáhá. Kolem stanu se rozprostřely naše stany a zázemí bylo na světě. Místo konání klání pořadatelé vybrali perfektně – louky, rybníky, lesy, hrůzostrašný statek a toi-toika. Voda na místě chyběla, ale všichni jsme byli vyzbrojeni kanystříky. Večer jsme seděli u ohně, počasí nic moc, zima a sem tam kapka deště, statečně jsme vydrželi.

Ráno to začalo. Hlášení k soutěži, roztřídění do skupin, slavnostní začátek. Moderátor byl dokonalý, zajímalo by mě čím se živí, měl to v malíčku.

Naše střílející pětičlenná skupinka byla dokonale sehraná, nikdo neprudil, nezdržoval, vtip nezkazil a skončili jsme ve tři. Dokonalá pohoda na zabalení stanu, zahrání stolních her, sbírání hub.

Střílelo se na vše možný i na kočárek, plastová zvířata. Oběd a bramboráky v nás zmizely nato šup.

Na závěr akce byl kombat a vyhlášení vítězů. Někdo vyhrál, někdo prohrál, ale zúčastnili jsme se všichni. Za SEBU se postavilo na stupně vítězů 5 lukostřelců-sláva vítězům. Zdar na další akci.

     

Veronika

Výsledky soutěže ke stažení
Další fotky najdete v Galerii.